3 skuteczne sposoby na spocone pachy

Masz problem z nadmiernym poceniem się? Gdy się denerwujesz zaraz czujesz, że masz mokro pod pachami? Stosujesz różne dezodoranty, tabletki na nadmierną potliwość, ale nic z tego nie działa? Może zatem warto postawić na naturalne sposoby?
Chciałam wam dzisiaj przedstawić trzy super szybkie i co ważne naturalne sposoby na to jak poradzić sobie z nadmierna potliwością pod pachami.

1. Soda oczyszczona


Łyżkę sody oczyszczonej mieszamy z sokiem z cytryny. Moczymy gazę i zaraz po kąpieli wkładamy pod pachy. Pozostawiamy taki kompres na kilkanaście minut. Jeśli będziemy tak robić regularnie mamy szansę na mniejszą potliwość.

2. Pomidory

Wrzuć do blendera jednego dużego pomidora. Zmiksuj go, a tą powstała papkę nałóż na gazę i zrób z nią dokładnie to samo co z sodą oczyszczoną.

3. Aloes

Jeśli masz w domu aloes to urwij jednego liścia, przetnij go na pół i wydrąż jego miąższ. Aloes podobnie jak pomidor czy soda oczyszczona będzie działał na pot. Żel z aloesu jest o tyle fajny, że możemy go pozostawić pod pachami nawet na cała noc. Im dłużej, tym lepiej będzie działał!

Jeśli jesteś zdesperowany i naprawdę potrzebujesz czegoś super, to polecam ten dezodorant:


Można go zamówić TUTAJ. Ostrzegam - tani nie jest, ale mój mąż pozbył się nadmiernego pocienia pod pachami w ciągu miesiąca. Teraz już nie wyobraża sobie, żeby nie miał tego dezodorantu. Już po pierwszej aplikacji była baaaardzo duża poprawa. Dziś nie poci się wcale, albo bardzo mało. I niech mi nikt nie wmawia, że jakiś tam specyfiki z apteki załatwia sprawę, bo nie załatwią, te tylko zatykają pory i jest z czasem jeszcze gorzej. Ten dezodorant nie zatyka porów i neutralizuje zapach potu co jest bardzo ważne, bo nie chodzi przecież tylko o to żeby przestać się pocić, ale w poceniu się najgorszy jest smród, to irytuje najbardziej. Pocenie samo w sobie złe nie jest, taką mamy naturę, że się pocimy.


0 komentarze:

Prześlij komentarz