Wypij to na czczo, a w tydzień schudniesz 10 kilo!

Wiecie, że większość z nas ma w sobie tyle toksyn, że gdyby udało nam się ich szybko pozbyć to NAGLE okazałoby się, że waga spada nam o kilka kilo w jeden dzień?! SZOK co nie?Oglądałam ostatnio taki program w TV gdzie babeczka taka jedna tłumaczyła, że każdy z nas ma w sobie 10 kilo złogów kałowych. Pomyślałam sobie - no nieźle! Jakby udało się to wszystko tak o, szast prast wywalić z siebie to luzik zaraz bylibyśmy chudsi nagle o te 10 kilo :)
Pewnie każdy z nas chciałby szybko schudnąć! ;)

Niestety to wszystko musi pozostać w sferze marzeń.
Chociaż... niektórzy uważają niestety, że to prawda!

Wlazłam ostatnio na fejsa, a tam taki tekst:

"Wypiła dwie szklanki tego napoju, a za godzinę już miała kilogram mniej na wadze, z każdym kolejnym dniem było coraz więcej na minusie. Pij ten napój, a schudniesz w tydzień 10 kilo..!"

Przecież to jest niemożliwe! Nie da się 10 kilo schudnąć w tydzień, to po prostu fizycznie niemożliwe. Chyba, że by się nic nie jadło, ale nie da się nic nie jeść, bo by człowiek nie miał siły!
Oczywiście kliknęłam w tego linka, z ciekawości i chyba o to chodziło! O to żeby kliknąć i wejść na stronę, a tam...

Taki przepis:


Weź garść suszonych śliwek (100 g) zalej litrem wody i odstaw na tydzień do lodówki. Po tygodniu wyjmij śliwki, a wodę pij po jednej szklance każdego dnia zaraz po przebudzeniu. Ten sposób ma pomóc schudnąć, pozbyć się toksyn i cellulitu.

Moim zdaniem jedyne co to pomoże nabawić się permanentnej sraczki, ale mogę się mylić ;)

Kto chce niech próbuje!

Ja wodę po suszonych śliwkach pije tylko raz w roku - na święta Bożego Narodzenia i nazywam ją kompotem z suszu! :) 

0 komentarze:

Prześlij komentarz