Szybki sposób na ból szyi

Jeśli właśnie złapał się ból szyi to mam dla ciebie na to super szybki sposób! Nie wymaga ani masażysty, ani łykania tabletek, ani przerywania pracy. Nie jest to sposób kosztowny, ani czasochłonny. Ale za to ulga przyjdzie bardzo szybko!
Wiadomo, dzisiaj wszyscy jesteśmy zapracowani, spędzamy długie godziny w pracy, przed komputerem lub za ladą w jednej pozycji. To bardzo nie podoba się naszemu organizmowi, który potrzebuje ruchu i dotlenienia. Wielu z nas jednak nie może sobie na to pozwolić. Często brakuje nam czasu na relaks, również w nocy czujemy, że jesteśmy spięci i dlatego sypiamy źle pogłębiając tylko nasze dolegliwości.
Jeśli nie możesz chwilowo zmienić swojego życia i masz częste bóle szyi i karku pomoże ci w tym...

OCET JABŁKOWY!Wylej trochę octu jabłkowego na gazę, przyłóż w miejsce na szyi, które jest spięte, bolesne, a następnie zawiń szyję szalem lub apaszką i zostaw na kilka godzin. Gwarantuję, że ulży prędzej niż tabletka przeciwbólowa! Bo ocet działa na przyczynę, a tabletka jedynie oszukuje mózg, że nic nas nie boli ;)

SZYBKO, BEZBOLEŚNIE, SKUTECZNIE! :)


1 komentarze:

  1. serio? to byłoby moje wybawienie, mam pracę przy komputerze minimum przez 10 godzin dziennie i nie tylko szyja a cały kręgosłup i plecy mam bolące i spięte... czy naprawdę takie okłady pomogą?

    OdpowiedzUsuń