Najlepsza maseczka na zaskórniki!

Słyszeliście już o najlepszej maseczce na zaskórniki? Jest banalnie prosta, kosztuje nie więcej niż 3 złote i wystarczy na jakieś 10 zabiegów! Wieści o tej maseczce rozchodzą się jak świeże bułeczki! Maseczka jest genialna, usuwa zaskórniki, pryszcze i niechciane wągry, ale ... jest tylko dla prawdziwych twardzieli! Dlaczego? Zaraz się dowiecie.

Ta super maseczka, o której niemal pieśni pochwalne piszą w internecie to maseczka cynamonowa. Możecie ją sobie zrobić w domu, a wszystko czego będziecie potrzebować do jej zrobienia, to cynamon i odrobina wody (ewentualnie jogurtu). Wystarczy zmieszać łyżeczkę cynamonu z taką ilością wody (lub jogurtu), by powstała papka. Papkę tą nakładamy na skórę na jakieś 10 -15 minut max! I uwaga - maska ta jest dla prawdziwych twardzieli, bo zaraz po jej nałożeniu piecze, szczypie, gryzie - jest wręcz nie do wytrzymania! tak właśnie działa cynamon. Jeśli macie ja już na twarzy i nie możecie wytrzymać lepiej ją zmyć, nic na siłę przecież. Jednak jeśli wytrzymacie ten ból, po zmyciu cynamonu z twarzy skóra będzie wyglądała na podrażniona i na pewno będzie piekła. Jednak to dobry znak! To znak bowiem, że maska zadziałała. Nałóżcie na twarz krem łagodzący podrażnienia i połóżcie się spokojnie spać. rano wasza cera będzie cudowni oczyszczona i gładziutka jak pupcia niemowlaka! ;)

Taka maseczka nie wskazana jest osobom z wrażliwą cerą!


A jeśli macie silną potrzebę oczyszczenia skóry, a boicie się cynamonu... ;)
Polecam maskę dziegciowa, jest podobno nie mniej genialna od cynamonu i też niedroga, bo kosztuje zaledwie 8 złotych.Tutaj macie linka do opinii o tej masce.

0 komentarze:

Prześlij komentarz