Jak się pozbyć rozstepów w trzech krokach

Rozstępy to wrzecionowate pasma na skórze, które szpecą i psują nawet najlepszy humor. Choćbyśmy nie wiem jak bardzo starali się ich unikać, nie zawsze się to uda. Wystarczy nieznaczny spadek wagi, wystarczy zmienić dietę, albo nagle zacząć ćwiczyć i gdy w naszym organizmie zabraknie kolagenu rozstępy zrobią się błyskawicznie.

Uniknąć nie możemy, ale możemy się ich pozbyć, gdy zauważymy, że je mamy. Jest tylko jeden warunek. Musimy z nimi walczyć gdy są jeszcze w fazie tworzenia czyli gdy mają jeszcze różowy kolor. Ten proces tworzenia nie trwa na tyle krótko, by go nie zauważyć, więc mamy trochę czasu. Gdy rozstępy zbledną i przybiorą kolor skóry, oznacza to że już się utworzyły i walka z nimi będzie bardzo trudna. Wtedy to już tylko możemy zmniejszyć ich widoczność, nieco wybielić... całkowicie nie będziemy się w stanie ich pozbyć. Dlatego bądź czujna i zawsze miej pod ręką sprzymierzeńców do walki z rozstępami.

Oto trzy kroki do usunięcia rozstępów


1. Krok pierwszy - MASAŻ

wizaz.pl
Masuj skórę na sucho codziennie. Możesz to robić dłonią lub użyć do tego szczotki do masażu.
2. Krok drugi - PEELING

akademiapiekna.com.pl
Peeling jest bardzo ważny! Peelinguj ciało codziennie pod prysznicem, w ten sposób pozbędziesz się martwego naskórka i wygładzisz naskórek. Tak przygotowana skóra będzie lepiej wchłaniać składniki aktywne kosmetyków do walki z rozstępami.

http://naturica.pl/koncentrat-cynamon-lkarnityna250g


3. Krok trzeci - KOSMETYKI NA ROZSTĘPY

Odpowiednie kosmetyki to podstawa. Najlepiej by zawierały kolagen, bo to on odpowiedzialny jest za wygląd naszej skóry, a jego brak powoduje zmarszczki, wiotczenie skóry i rozstępy. 

Oto dwa największe hity do walki z rozstępami:

http://naturica.pl/kolagen-naturalny-silver-50ml


   KOLAGEN                                                               ZABIEG NA ROZSTĘPY

0 komentarze:

Prześlij komentarz